לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

077-9974772

עורך דין תאונות דרכים

תאונת דרכים היא אחד התרחישים הקשים ביותר, במיוחד כאשר היא גורמת לנזקים פיזיים. מלבד הטראומה הנפשית מן התאונה והכאבים הפיזיים, נגרם לנפגע נזק כלכלי רב.

עורך דין תאונות דרכים

חשוב לדעת כי עורך דין תאונות דרכים, מטפל בתביעות נפגעים מול חברות הביטוח ובתי המשפט, לפיצוי כספי על הנזקים השונים שנגרמו עקב התאונה.

ההתנהלות מול חברת הביטוח חייבת להיעשות על ידי עורך דין תאונות דרכים. מטבע הדברים, חברת הביטוח תנסה להימנע מתשלום תגמולי הביטוח ועל כן, חייב הנפגע לפעול באמצעות עורך דין.

כאשר חברת הביטוח מסרבת לשלם למבוטח, יפנה עורך הדין אל בית המשפט. לעיתים, מתנהל ההליך המשפטי עד לקבלת פסק דין ובמקרים אחרים, מסתיים התיק בפשרה.

מה עושים במקרה של תאונה?

אם נפגעתם בתאונת דרכים, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לקבל טיפול רפואי ראשוני. במידה והטיפול לא ניתן במקום התאונה על ידי צוות של מגן דוד אדום, יש להגיע אל חדר מיון, בסמוך ככל האפשר למועד התאונה.

לאחר שנבדקתם, גשו אל תחנת משטרה וקבלו אישור על התאונה. הגישו אישור זה לחברת הביטוח, אשר תשלם את עלות הטיפול הראשוני, לאחר התאונה.

בעת הטיפול הרפואי, הקפידו להסביר לרופא את מצבכם ופרטו היכן אתם חשים בכאב. הפירוט הוא חיוני מאוד לצורך תיעוד מדויק של המצב הרפואי, בסמוך למועד האירוע. במידה וקיבלתם הפנייה להמשך טיפול, שמרו את כל התוצאות של הבדיקות הרפואיות.

המסמכים הרפואיים, ישמשו את המומחה הרפואי, לכתיבת חוות דעת בתביעתכם. הם אלו המוכיחים את טענותיכם כתובעים ועל כן, חשוב מאוד לשמור על מסמך רפואי וכדאי אף לצלם מספר עותקים מכל מסמך.

הוצאות נלוות עורך דין תאונות דרכים

מלבד המסמכים הרפואיים, חשוב גם לשמור כל ראיה (למשל קבלות) על הוצאות רפואיות והוצאות נלוות, כדוגמת:

1. טיפולים – כל הוצאה רפואית, למשל, טיפולים, אשר הנפגע לא היה מוציא, לולא התאונה, יש לתעד ולשמור את החשבוניות.

2. הוצאות נסיעה – הנפגע זכאי להחזר הוצאות נסיעה מביתו אל הטיפול ובחזרה.

3. שונות – במידה והנפגע נאלץ לקנות אביזרי עזר שונים, כגון, מכשירי בדיקה, אלו הן הוצאות שיש לכלול במסגרת סכום התביעה.

יש להעביר אל עורך דין תאונות דרכים, כל ראיה המוכיחה את הוצאות הנפגע, רפואיות ואחרות, על מנת שיוכל לכלול אותן בסכום התביעה.

עורך דין תאונות דרכים – היכן מוצאים?

בישראל, עורכי דין רבים, השאלה היא, היכן מוצאים עורך דין טוב ומקצועי, אשר יסייע לנפגע, לקבל את מלוא זכויותיו.

ראשית, כדאי לפנות אל עורך דין תאונות דרכים, עליו קיבלתם המלצה מלקוח קודם, אשר היה שבע רצון מן הטיפול המשפטי של עורך הדין.

אפשרות טובה נוספת היא לאתר עורך דין דרך האינדקסים המקצועיים ברשת, כאשר כדאי לפנות אל עורך דין המנהל גם פורום משפטי של תאונות דרכים.

אם פניתם לעורך דין שאינכם מכירים, מומלץ לקבל חוות דעת נוספת של עורך דין אחר, לפני מסירת הטיפול בתיק.

נפגעת בתאונת דרכים? לאחר קבלת טיפול רפואי, פנה אל עורך דין תאונות דרכים לקבלת זכויותייך על פי חוק.

עו”ד אילן הלוי (45), בוגר תואר ראשון ושני מאוניברסיטת ת”א. עוסק בתחום הנדל”ן מאז שנת 1987, בעל ניסיון רב בתחום התמ”א 38, וכן בעל ניסיון מקצועי רב כמנהל בגופים משמעותיים בתחום הנדל”ן.

פנייה לייעוץ אישיPlease prove you are human by selecting the Key.אין באמור לעיל ובאתר תמ”א 38 משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר תמה 38 לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר תמ”א 38 עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!